Must-have šperky z letošního Black Friday?

Pro rebelky

Popustit uzdu svému punkovému já chce občas každá z nás. Odvažte se a ukažte světu svou vnitřní rebelku! Kolekce Vibrant Colors je dokonalou fúzí výrazných tvarů a trendy barev, které tak společně vystihnou i tu nejvíce „edgy” osobnost. Neotřelé záušnice zdobené ametystem, lazuritem nebo chalcedonem si získají pozornost širokého okolí a umožní být naplno sama sebou. I jeden správně zvolený statement kousek dokáže posunout ten nejjednodušší outfit na úplně nový level.

 

TOUS
Info ikona

Fashion tip: Zkuste zkombinovat dva různě barevné doplňky ze stejné kolekce. Přestaňte se omezovat a vyhýbat se odvážným kreacím. Fantazii se meze přece nekladou!

Prsten Vibrant z kolekce Tous
Info ikona

Hvězda večera

Narozeninová oslava, výročí s partnerem, štědrovečerní večeře nebo třeba Silvestr jsou prostě příležitosti, pro které stojí za to hodit se do gala. Důležité momenty si zaslouží jen to nejlepší. Unikátní náušnice Luah s plátem stříbra inspirované Měsícem dodají slavnostnímu momentu opravdový pocit výjimečnosti.

Náušnice Luah od TOUS
Info ikona

Fashion tip: V případě formálních akcí se držte zlatého pravidla „dva až tři” — ze setu prsten, náušnice, náramek a náhrdelník si vždy vyberte dva, maximálně tři jednotlivé kousky. Díky tomu se nestane, že by výsledek vypadal překombinovaně.

Náramek HOLD od TOUS
Info ikona

Něžné duše zjihnou

Pokud jste jemná osobnost a šperky berete spíše jako nenápadný doplněk, pak vám srdce zaplesá radostí při pohledu na minimalistickou kolekci New Motif. Ta je určená pro milovnice romantického stylu, a její něžné motivy s detaily v podobě malých kamínků zdůrazní ženskost a nechají vyniknout vaši přirozenou krásu. Co říkáte těmto roztomilým náušnicím?

New Motif
Info ikona

Fashion tip: Jednoduché náhrdelníky jsou ideální na vrstvení! Dejte dohromady tři řetízky různých délek, a vytvořte tak během chvilky jedinečný kousek.

New Motif od TOUS
Info ikona

Nadčasová elegance

Ďábel je v detailech, to víme všechny. Vsaďte na klasiku, která nikdy nevyjde z módy! Designově čisté a univerzální doplňky perfektně oživí pracovní business casual i formální večerní black tie. Svůj monochromatický outfit ozdobte jednoduchým náramkem s ikonickým medvídkem.

Náramek St. Tropez od TOUS
Info ikona

Fashion tip: Už dávno neplatí, že zlato a stříbro nejdou dohromady. Mix různých kovů dodá elegantním outfitům moderní šmrnc.

A teď to nejdůležitější: Jak slevy uplatnit?

V rámci Black Friday platí na vybrané produkty TOUS sleva 20-40 %. Akce trvá od 21. 11. do 27. 11. nebo do vyprodání skladových zásob

V rámci Cyber Monday platí na vybrané produkty TOUS sleva 20-40 %. Akce platí pouze 28. 11. nebo do vyprodání skladových zásob.

Více zjistíte na stránkách TOUS.

Prsteny TOUS
Info ikona
Měření