Máte ho pozvat na drink aneb Jak nejlépe prolomit ledy?

 

V roce 2022 už rozhodně nemusíte tiše čekat, až sebere odvahu on a osloví vás. Sebevědomá žena přece neváhá vzít osud do svých rukou. A jděte na to úplně stejně, jako byste chtěla, aby to udělal on - nevymýšlejte žádné rádoby originální seznámení, ani vtipné oslovení, kterým se nakonec budete možná smát jen vy.

 

Jděte tradiční cestou

 

V jednoduchosti je krása, a to platí i při oslovení někoho, kdo vás zajímá. Proto ho prostě jednoduše pozvěte na drink. Tím ještě nikdy nikdo nic nezkazil. 

A máme ještě jeden tip: Nejlepším drinkem pro tuto příležitost je jedinečný koktejl Finlandia Ice Breaker, který je speciálně vytvořený, aby pomohl prolomit ledy. Spojuje chuť ledovcově čisté, jemné vodky s netradičními příchutěmi. 

Lehce tajemný koktejl Finlandia Ice Breaker připravil barman Tomáš Kučera, jehož specialitou jsou nápoje, ve kterých se prolínají neotřelé chutě a nečekané kombinace. Ve výsledku si užijete naprosto fantastický a chutný gastro zážitek.

 

Sexy tajemství

 

Přesné ingredience koktejlu jsou však tajemstvím. Prozradíme vám však, že koktejl zdobí čili nitě, které mu také propůjčují jiskrnou chuť i sexy vzhled. Zbývající přísady se mohou stát třeba předmětem vašeho prvního rozhovoru. 

Koktejl Finlandia Ice Breaker můžete objednat ve vybraných klubech a barech. Nejlépe chutná ve dvou. 

Měření