TOP hi-tech vychytávky pro život v karanténě

Z minuty na minutu jsme začali všichni trávit mnohem více času doma. Pokud jste dodnes svůj byt nebo dům zanedbávali, teď je ta správná chvíle trošku ho vylepšit. A jestli se vám nechce nic kutit (stejně jako nám), není snažší cesta než si pořídit technické pomocníky, které všechnu práci odvedou za vás. Podívejte se na nejnovější vychytávky v kategorii „home and tech“, které máme na našem wishlistu.

Jaké příslušenství do karantény nutně potřebujeme my v redakci ELLE? 

Samsung

Televizor Samsung QLED 8K a QLED 4K

Nové inteligentní funkce pro vylepšení zážitku z obrazu a zvuku nabízí letošní modelové řady televizorů QLED 8K a QLED 4K od Samsungu. Tradiční televizní senzory dokážou upravit jas obrazovky podle okolního světla v místnosti, ovšem technologie Adaptivní obraz u televizoru Q950T jde podstatně dále – jas se u ní mění v jednotlivých scénách, takže se diváci mohou těšit na špičkový obraz s dostatečným kontrastem v jakémkoli prostředí. 

cara
Dyson

Čistička vzduchu a ventilátor Dyson

Nejmodernější čistička vzduchu a zároveň designový prvek ve vašem obýváku. To je Dyson Pure Hot+Cool – designová čistička a ventilátor v jednom. Automaticky odstraňuje 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu – nejen mechanických částeček (pyly, bakterie, spory plísní, viry, výkaly roztočů), ale také plyny, jako je formaldehyd, benzen nebo oxid uhelnatý. To je možné díky pokročilému HEPA filtru, který je unikátní svojí schopností zachytit částice od velikosti 1 mikron. V zimních měsících pak zajisté uvítáte topnou funkci – patentovaná technologie Air Multiplier se stará o to, aby proud vzduchu vystupujícího z prstence ventilátoru rovnoměrně prohřál celou místnost. Funguje na dálkové ovládání, má vbudovaný teplotní spínač, je bezpečný a tichý.

cara
iRobot

Robotický vysavač iRobot

Je vybaven hned několika prémiovými technologiemi, díky nimž se z něj stává zcela samostatná uklízecí jednotka, která si poradí jak s tvrdými podlahami, tak s koberci. S propracovanou mobilní aplikací jej můžete ovládat odkudkoli, ať už jste v práci, nebo na dovolené na druhém konci světa. Vysavač rozpoznává nečistoty pomocí akustických a optických nástrojů, které jsou součástí systému Dirt Detect. Každou místnost uklidí hned dvakrát. To oceníte zvláště v případě, kdy se v domácnosti nachází například alergik. Samozřejmostí jsou také senzory, jež zajišťují, že vysavač nespadne ze schodů a dalších vyvýšených míst. 

cara
Voix

Audio a video showroom Voix 

„Hudba je jedinečný nástroj. Hudbou je možné vyjádřit jakýkoli pocit nebo emoci. A hudba umí podpořit děj na jevišti nebo na plátně do nejmenšího detailu.“  Karel Svoboda, český hudební skladatel

VOIX nenabízí jen špičkové audio a video pro soukromý poslech a domácí kino, ale také realizaci kompletního ozvučení rezidenčních a firemních prostor. Ty se realizují již v okamžiku stavby v souladu s typem, charakterem a designem budovy či obytného prostoru. Showroom se zaměřujena špičkovou audiotechniku instalovanou v designových a akusticky upravených poslechových místnostech.

cara
Philips

Odšťavňovač Philips Avance Collection

Inovativní technologie MicroMasticating od společnosti Philips je navržena tak, aby rozevřela buněčné komory ovoce a zeleniny a vymačkala z nich maximum. Nyní s kratší dobou přípravy díky velké plnicí trubici. Po odšťavňování lze všechny díly umýt opláchnutím.

cara
Esteban

Ultrazvukový difuzér Esteban Art

Revoluční způsob domácí aromaterapie a provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoli aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Dopřejte si domácí aromaterapii.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA