Aplikace do mobilu, se kterými zhubnete

Před léty se cvičilo s VHS kazetou, dnes s chytrým mobilem. Po stažení šikovných aplikací se totiž promění ve vašeho osobního trenéra s nonstop pracovní dobou. Kdykoli budete chtít a potřebovat, naučí vás správně cvičit, namotivuje k výkonu a zkontroluje po něm nebo pohlídá, co máte na talíři.
Aplikací pro dokonalou postavu je nepočítaně. Vybrali jsme pro vás ty nejzákladnější.

Pro začátek
Nesnášíte posilovny? Tak tam nechoďte. Cvičit můžete docela snadno kdekoli. Jak? Poradí vám aplikace You Are Your Own Gym (iTunes) nebo Wherever Workout (zdarma, Google Play).

Pro motivaci
Je známá věc, že kdo vlastní pár běžeckých bot a k tomu chytrý telefon, má život mnohem snazší. Pro běžce existuje tolik aplikací! K základu patří ty, které využívají GPS v telefonu a změří uběhnutou vzdálenost, rychlost i spálené kalorie. Stáhněte si My Tracks (zdarma, Google Play), Runtastic (zdarma, Google Play) nebo RunKeeper (zdarma, Google Play).

Pro kontrolu jídelníčku
Kdykoli budete potřebovat, spočítá vám kalorie, naplánuje jídelníček a zkontroluje, jestli jíte ty správné potraviny. Řeč je o aplikacích do chytrého mobilu. Zkuste Lose It! (zdarma, Google Play) nebo šikovné Kalorické tabulky (zdarma, Google Play).

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA