ELLE & Book Therapy: co si přečíst v měsíci dubnu

Po více než třech letech usilovné práce se naše oblíbené pražské knihkupectví dostalo do výběru těch nejlepších z celého světa a může Česko reprezentovat v tomto celosvětovém vydání. My mu tímto moc gratulujeme! A o to víc si vážíme tipů, které nám exkluzivně každý měsíc přinášejí. Co si máme přečíst v dubnu? 

 

Book Therapy

Great Hair Days

Tak schválně, kolik z vás se už ostříhalo? Nebo jste si dokonce troufly na úpravu odrostu samy doma? O. K., sice může tato kniha v dnešní době působit trochu jako provokace, ale je dobré být na „normální“ život připraven. Autorem je kadeřnická hvězda Luke Hersheson, ke kterému chodí Victoria Beckham, Keira Knightley, Sienna Miller nebo Emma Watson… V Great Hair Days najdete všechno, co potřebujete vědět k tomu, abyste měli super vlasy: tipy a rady o stylingu, ikonické střihy, looky, jež vždy fungují, atd.  

cara
Book Theraphy

The New Traditional

Yes, zpět ke kořenům! Kniha vypráví příběhy těch, kteří věnují řemeslu veškerou svou energii. Ponořte se do tradic – od kovářství, tkaní, rybaření až po výrobu saké.

cara
Book Theraphy

Uncommon Paper Flowers

Ester Geislerová nedávno na svém Instagramu ukázala, jak vyrobit rozkvetlou sakuru z papíru a měla s tím velký úspěch. „Potřebujete vrbovou větvičku, růžové ubrousky a lepidlo. Chtěla jsem si to vyrobit od té doby, co jsem poprvé viděla film Lost in Translation. Teď jsem na to našla čas.“ Tato krásná kniha vás naučí květin mnohem víc. A jsou tak nádherné, že ani nepoznáte, že jsou z papíru. 

cara
Book Theraphy

Women in Design 

Kniha obsahuje více než 100 profilů pozoruhodných žen, které se proslavily ve všech oblastech designu, včetně módy, textilu, nábytku, osvětlení, automobilového průmyslu, grafice i architektury. Bravo, dámy!

cara
Book Theraphy

The World According to Coco 

Ilustrovaná sbírka citací o módě, ženách, lásce a životě. Vtipná a moudrá. Stejně jako Coco Chanel. 

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA