Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, vstup do nového týdne může být pro Vás trochu náročnější a to i vůči tomu, co potřebujete i pro své blízké zajistit a vyřídit. Dýchat na Vás může vánoční atmosféra a svítící se vánoční stromečky na náměstích Vás mohou příjemně navádět k dopřání si svařeného vína, tradičních pochoutek a přátelských setkání. Důležité pro Vás může být právě téma blízkých přátel a spřízněných duší. Povšimnout si můžete i toho, v jakém směru rozvíjíte své pozorovací schopnosti a jakou dosud nezaznamenanou informaci Vám tím odkrývají. Potěšit Vás může i to, kdy si budete moci v průběhu pracovního týdne odpočinout a příjemně snít. Osamělí Berani mohou zaregistrovat i milou pozvánku či mít jiný důvod k tomu, na něco se začít těšit.

Heslo týdne: Tradiční pochoutky

Štastný den: Sobota

Býk

Milí Býci, hned z kraje týdne můžete i předvánočním shonem podvědomě vytvářet tlak na blízké okolí a pocitově tím registrovat i určité překročení respektu vůči druhým. Nepřímo tak můžete druhé upozorňovat na to, co Vám chybí a sami si v sobě promítat, jakou jinou formou to dát najevo. Středeční vliv Luny v Rybách Vás citlivěji a hlouběji propojí s blízkými a pomůže Vám najít klíč k láskyplnému porozumění a vnitřní úlevě. V určitém směru se přestanete cítit obětí okolností a dáte přednost svěží inspiraci. Těšit se můžete i na to, kdo Vás o víkendu navštíví či kam budete pozváni. Osamělí Býci velmi bystře prohlédnou, k čemu již uzrál čas a k jaké aktivitě je také tikot vnitřních hodin navádí.

Heslo týdne: Emoční vyrovnanost

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, zaznamenávat můžete určitou změnu, která Vám může trochu pozměnit plány. V příchozích dnech můžete intenzivněji prožívat i to, co se k Vám má vrátit a kdo je s Vámi na určité úrovni hlouběji propojen. Zřejmě si budete muset určit nová pravidla hry či jinak zvažovat, co bude zapotřebí poupravit v zájmu zachování rovnováhy. Pociťovat můžete i vzrušení nad tím, čemu jste otevřeni a co Vás začíná více přitahovat a také lákat. Osamělí Blíženci mohli i podvědomě vyslat signál na někoho, kdo je i sám, v brzké době, chce oslovit.

Heslo týdne: Magická přitažlivost

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, hned z kraje týdne můžete pozorovat určitou novinku či změnu, která může vytvářet i menší chaos či nutnost již mít ukončené a uzavřené. Čekat můžete i na to, jak se druhý rozhodne či co Vám i následujícím průběhu dnů projasní. Nakonec skončilo jak důležité pro Vás bylo toto období a co Vás samotné také naučilo. Začátek prosince odstartuje Luna v citlivých Rybách, která svým vlivem přináší téma spřízněných duší a jejich propojení. Víkend Vám umožní čemu již se na to, k čemu může dozrál čas a zaznamenat vnitřní úlevu od toho, na co již nemusíte trvale myslet.Osamělé Raky čeká určitý směr větru, kterou se řídí a také o ni sami usilovat.

Heslo týdne: Organizační rodinné aktivity

Štastný den: Neděle

Lev

Milí Lvi, v určitém směru můžete z kraje týdne prožívat letargii, ze které Vás příchozí novinky a rodinné zprávy snadno vysvobodí. Začátek měsíce Vám umožní evidovat i to, jaká příjemná náprava či nečekaná změna má na Vás blahodárný vliv a jaké niterné přání se Vám tím také plní. Citlivěji můžete prožívat i to, jaký Váš vnitřní program Vám ubírá energii a navrací Vás zpět do minulosti. Něco nového je na obzoru a na Vás bude, zda tomu dáte šanci či příležitost. Osamělí Lvi mohou zažívat příjemné pocity z toho, kdo jim nezištně pomáhá a co jim také usnadňuje. Učit se mohou nalézat vniřní klid tam, kde to pro ně bylo dříve náročnější.

Heslo týdne: Láska k bližnímu

Štastný den: Sobota

Panna

Milé Panny, konec měsíce listopadu přináší zvýšený ruch, který Vám i mnohé vyjasní. Začátek prosince Vám umožní organizačně si něco důležitého zajistit a předem bystře kalkulovat. Zaznamenat můžete i nečekanou novinku či jiný WAU okamžik, který Vám zpříjemní nastávající dny. Pocitově můžete intenzivněji zaznamenávat, v jakém směru přestat tlačit na pilu a čemu dát volný průchod. Adventní neděle si může vyžádat i zmírnění tlaku na sebe a ocenění se za to, co máte promyšlené a postupně připravené. Osamělé Panny mohou mít příležitost někoho blízkého něco nového naučit a předávat tím své bohaté zkušenosti.

Heslo týdne: Hluboké poznání

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, hned při pondělku se můžete více rozdávat a zajišťovat něco důležitého pro někoho blízkého. V průběhu týdne můžete zaznamenat určitý chaos, který se bude přirozeně sám upravovat a který si může vyžádat i Vaši trpělivost. Začátek prosince s vlivem citlivé Luny v Rybách vnáší do dnů určitou melancholii a prohloubení Vaší vnitřní víry. Víkend přináší příjemnou vánoční inspiraci a dopřání si adventní pohody. Osamělé Váhy mohou být v jednom kole a více dumat nad tím, co jim prosinec a nový rok přinese. Upřesňovat si mohou i svá přání a podvědomě tím vyhledávat spřízněnou duši.

Heslo týdne: Nic neuspěchat

Štastný den: Pátek

Štír

Milí Štíři, hned při pondělku můžete být více ulítaní a sledovat čas, abyste byli všude včas. V průběhu týdne můžete pomalu zjišťovat, že i Vaše štědrost má určité hranice a neměli byste se nadměrně rozdávat a to i ohledně dárečků, kterými chcete překvapit Vaše blízké. V určitém směru byste měli kontrolovat Vaši životní energii a myslet také na sebe a své potřeby. Prosincový víkend již projeví, co je v plném proudu a jakou kouzelnou atmosféru, provoněnou pečením a adventní pohodou, umíte vytvářet. Osamělí Štíři mohou mít tendenci vyzradit určité tajemství, které by si měli prozatím nechat pro sebe.

Heslo týdne: Řízené výdaje

Štastný den: Sobota

Střelec

Milí Střelci, konec měsíce Vám umožní zaznamenat úspěch a určitý návrat něčeho, co je Vám drahé. Můžete být více zaneprázdněni rodinnými povinnostmi a celkově se již naladit na adventní čas. Začátek prosince přináší také téma Vašich narozenin a mikulášské nadílky. Nezapomenete na někoho z Vašich přátel a něco zajímavého si předem domluvíte. Neděle může být více pracovně vytížená a to i tím, co nového sami zaznamenáte a co Vás samotné zaujme. Osamělí Střelci mohou tento týden více kalkulovat a systematicky si něco perfektně uspořádat. Pro druhého mohou být i inspirativním učitelem. Těšit se mohou na narozeninovou oslavu či na jinou společenskou událost.

Heslo týdne: Promyšlený tah

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, hned při pondělku můžete být více zaneprázdněny tím, co jste si o víkendu naplánovali a co vše budete chtít sami stihnout. Potěší Vás i včasné dodání toho, na co sami čekáte a co jste si objednali. Zaznamenat můžete i určitou nápravu či snahu druhého něco opravit či zrenovovat a jaký podíl na tom máte i Vy. Konkrétní rodinná povinnost Vám o víkendu umožní věnovat pozornost sympatické společnosti a skvělé zábavě. Nenecháte si ujít adventní naladění a nedělní příjemné chvíle. Osamělí Kozorozi se mohou více soustředit na to, jaké systematické a promyšlené přípravy je čekají a co i prozřetelně skloubit a nakombinovat.

Heslo týdne: Praktické vánoční přípravy

Štastný den: Sobota

Vodnář

Milí Vodnáři, čekat na Vás může velmi pozoruhodný týden a spousta překvapivých zjištění. Pondělní příliv pozitivní energie umocní i vliv Luny ve Vašem znamení. Vaši pozornost si mohou vyžadovat i Vaši přátelé a známí. Čekat Vás může i nové seznámení či nová profesní spolupráce. Vaše tvořivá energie bude nepřehlédnutelná a inspirativní. Citlivěji můžete vnímat i vůně a poslech tradičních vánočních koled na adventních trzích a v obchodních centrech. Příjemně se Vám může zatočit hlava a připomenout Vám tím i to, na co už jste mohli dávno zapomenout. Osamělí Vodnáři mohou být vedeni k akčnosti tam, kde se dříve ostýchali. Prosincové dny jim samy napoví.

Heslo týdne: Osobní prezentace

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, ve Vašem vnitřním světě může probíhat určitá proměna, o které nemusí druhý vědět a která na Vás může i z kraje tohoto týdne vytvářet určitý tlak. Čekat Vás může určitý přerod, který může odstartovat i středeční mocný vliv Luny ve Vašem znamení spolu se začátkem nového měsíce. Je možné, že se budete muset o něčem poradit a využít k tomu i někoho, komu důvěřujete. Nakonec sami prohlédnete, co je pro Váš vnitřní klid důležité. Víkendové aktivity nabízí spoustu vánoční inspirace, nové seznámení a svěží nový začátek tam, kde to sami chcete a sami jej podporujete. Osamělé Ryby mohou být na pomyslné křižovatce a mít tendenci více se uzavírat do sebe.

Heslo týdne: Zkouška odolnosti

Štastný den: Čtvrtek

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA