Šest nevšedních horoskopů pro znamení Vodnáře

Romský

Kalich 21. leden - 19. únor

Lidé narození ve znamení Kalichu bývají inteligentní a srší spoustou dobrých nápadů. Ve vztahu si nejvíce zakládají na věrnosti. Sami ji dodržují a vyžadují i od svého partnera, a to velmi striktně. Často se cítí nepochopení. Proto si partnera vybírají nanejvýš pečlivě. Když už si někoho vyberou a konečně mu otevřou své srdce, za svým rozhodnutím si stojí a už ho nemění. Získat si jejich důvěru trvá dost dlouho, ovšem pak jsou oddaní až do konce života.

Perský

Pes 25. leden - 24. únor

Lidé narození ve znamení Psa se, stejně jako jejich předobraz, vyznačují oddaností, ale i odvahou. Jsou nenároční, veselí a zábavní, navíc velcí optimisté. Milují rodinný život, svědčí jim teplo domova. Lpí na vztazích se svými blízkými.

Indický

Kumbha 21. leden - 19. únor

Lidé v tomto znamení bývají obvykle vysoce inteligentní a mívají široký rozhled. Odtud pramení i jejich přebytek mentální energie a neustálé přebíhání mysli od jednoho tématu k dalšímu. Těmto lidem prospěje, když se zklidní a najdou vnitřní harmonii a klid.

Životní rada

Dopřejte si klid, právě po něm vaše duše nejvíc prahne.

Romský horoskop: Objevte svůj symbol a poodhalte budoucnost

elle.cz

Egyptský

Amon / Re 30. leden - 1. březen

Amon je jedním z nejvýznamnějších egyptských božstev. Jeho jméno je překládáno jako Skrytý, Neviditelný nebo Tajemný. Původně představoval vládce vzduchu, později byl spojen se slunečním bohem Reem. Býval uctíván jako bůh plodnosti a jako prvotní Stvořitel a Král bohů. Jeho manželkou byla bohyně Mut.

Ti, co přicházejí na svět pod vládou boha Amona, jsou dětmi štěstěny. V životě je potká mnoho příležitostí a opakovaných šancí. Jsou obdařeni prozíravostí a bývají tělesně zdatní a odolní. Mají svou hlavu a za svými cíli si jdou s mimořádným zápalem. Jsou tvůrčí a vynalézaví, nechybí jim originalita. Proto je často láká věda a inovace. V citech ale bývají rezervovaní a v partnerství opatrní. Jejich výraznou vlastností je spolehlivost. K jejich kladům patří také čestnost, poctivost a věrnost ve vztazích.

Indiánský

Vydra 21. leden - 19. únor

Charakteristika

Vydra má výjimečný smysl pro spravedlnost. Každý spor nebo problém dokáže posoudit nestranně a nezaujatě. Lidé ve znamení Vydry bývají velmi inteligentní, k moudrosti ale potřebují dozrát skrze učení a životní zkušenosti. Rozhodně nepatří mezi rozené génie.

Práce

V práci srší Vydry skvělými nápady. Na pracovní úkoly umí nahlížet z neobvyklé perspektivy a daří se jim tak nacházet netradiční inovativní řešení. Potíž je ovšem s jejich realizací. Stává se, že projekty v polovině opouštějí, nemají dostatek trpělivosti k jejich dotažení do konce. Těžko také snášejí kritiku a z duše se jim příčí, když se je někdo snaží komandovat, navzdory tomu, že jistou dávku disciplíny v životě i práci nezbytně potřebují.

Láska

Vydra dokáže svého partnera hluboce milovat, ovšem potřebuje ve vztahu cítit volnost. Nerada se váže a dlouho jí trvá, než se usadí. Tajně sní o tom, že v příštím životě bude motýlem, který si jen tak poletuje a usedá na každý kvítek, který se mu právě zlíbí. Na Vydry je ve vztahu potřeba jít opatrně, pokud se jim něco znelíbí, rychle utečou.

Silné stránky

smysl pro spravedlnost, nezaujatost, nápaditost

Slabosti

nedůslednost, neukázněnost, nechuť se vázat

Posvátný indický horoskop: Poznejte svou karmu a to, co o vás vypovídá

elle.cz

Keltský

Cypřiš 25. leden - 3. únor

Lidé narození ve znamení Cypřiše si mimořádně cení svobody. Není radno je omezovat a snažit se je spoutat. Touha po dobrodružství z nich činí nadšené cestovatele a objevitele. Obvykle bývají hrdí a mívají silný, nezlomný charakter. Také bývají cílevědomí a touží se prosadit. Většinu vytyčených cílů v životě se jim také díky kombinaci jejich typických vlastností daří naplnit. Velmi těžce však nesou jakékoli omezování vlastní svobody a kritiku. Pak může jejich chování připomínat výbuch atomové pumy. Při sebemenším podnětu dokáží vyletět a na své okolí udeřit nespoutanou silou svých emocí. Díky svému přirozenému kouzlu osobnosti bývají ale ve společnosti, a u opačného pohlaví zejména, velmi oblíbení. Snadno navazují nové vztahy. Jsou vtipní, bystří a jejich nejsilnější zbraní je pohotovost. Schopnost rychle reagovat a poradit si v každé situaci je také důvodem, proč jsou často velmi úspěšní ve vedoucích a manažerských pozicích, případně i v umělecké sféře.

Topol 4. únor - 8. únor

Lidé narození ve znamení Topolu jsou ušlechtilého srdce a bystré mysli. Všímají si toho, co ostatní přehlížejí, proto mezi nimi bývají vynikající psychologové, poradci a stratégové. Druzí se na ně často obracejí pro radu a ochranu a oni ji ochotně poskytnou. Jsou bezpečným přístavem jistoty a útočištěm před jakoukoli ranou osudu. Mají výborné analytické schopnosti a dokážou odhalit a pochopit příčiny problémů. Sami však často bývají tvrdohlaví a nemá smysl se je pokoušet nějak omezovat. V takovém případě se rychle stáhnou a obrní ve snaze zajistit si pořádek podle svého. Není radno pokoušet se člověka ve znamení Topolu uhnat. Jakmile ucítí, že se ho snažíte spoutat, dá se sprintem na úprk jako mistr překážkového běhu. Dohnat takového muže před oltář je přímo nadlidský úkol. Rozumnější je vyčkat, až k takovému rozhodnutí dospěje sám, což se ale v případě Topolu nemusí stát nikdy. Lidé v tomto znamení se obecně děsí definitiv, vyhovuje jim, pokud mají na vybranou a možnosti otevřené na více stran.     

Cedr 9. únor -18. únor

Lidé, kteří se narodili pod ochranou Cedru, působí opravdu vznešeně. Jde o velmi ušlechtilé povahy, které vyzařují auru důstojnosti a oplývají přímo aristokratickým šarmem. Jsou sebevědomí a jejich osobnost vyzařuje až čarovnou přitažlivost. Působí jako magnet, který neustále poutá pozornost svého okolí. Nebývá tedy výjimkou, že jejich ego nabubří a tito lidé jsou pak pro své okolí nejen nepřehlédnutelní, ale také těžko snesitelní. Pokud je v životě potká opravdová smůla, narazí na druhý Cedr, a to bývá oheň na střeše. V případě tohoto spojení neexistuje slovo kompromis. Jde o tvrdý souboj, který nikdy neskončí jinak, než že musí mít vítěze a poraženého. Vítěz upevní své postavení, poražený na druhé straně si bude mimořádně dlouho lízat rány a napravovat pošramocenou sebeúctu. Lidé ve znamení Cedru vedle sebe potřebují milujícího partnera mateřského typu, který se o ně vždy postará. Navzdory tomu, že tito lidé mívají silné sklony k tyranii, ty, které milují, dokáží bezmezně ochraňovat.

 

Zdroj: Autorský článek

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA