Hot mamas: Jsou sexy a jejich těla popírají zákony přírody

Blake Lively

Hollywoodští herci Blake Lively a Ryan Reynolds spolu mají už tři dcery. První dceru James porodila Blake koncem roku 2014, Inez přivítali v roce 2016. Betty se narodila ve vší tichosti v roce 2019. Hvězdní manželé jsou hrdí na to, že můžou dát swvým malým holčičkám normální výchovu. „Blake a Ryan odvedli opravdu skvělou práci, když je skryli před očima veřejnosti a zajistili jim tak normální život, jaký jen mohou,“ vysvětlil zdroj z jejich blízkého okolí tohoto páru jejich protektivní styl výchovy.

Blake odhalila své čtvrté těhotenství, když se 15. září zúčastnila 10. výročního ženského summitu Forbes Power. Fotila se v zářivě zlatých minišatech, ve kterých bylo vidět její rostoucí bříško. Herečka se těhotenství nesnažila nijak maskovat, naopak. Veřejně ho na této akci chtěla oznámit. „Tentokrát doufají v chlapce,“ sdělil zdroj. „Ale samozřejmě chtějí jen zdravé dítě, bez ohledu na pohlaví.“ A jak Blake reaguje na obavy okolí, zdali se po každém porodu dokáže vrátit do předchozí formy? Velmi rozumně a nekompromisně: „Nemusíte hned vypadat jako na přehlídku Victoria's Secret. Právě se vám povedl ten nejneuvěřitelnější zázrak, který život může nabídnout. Porodila jste lidskou bytost! Takže bych to opravdu ráda viděla oslavovat.“

Blake Lively s dětmi
Info ikona

Kylie Jenner

Nejmladší Kardashian-Jenner, Kylie, není jen jednou z nejbohatších členek své slavné rodiny, je i matkou, jejíž styl je dokonalý. Stejně jako její maminka je i Kylina malá dcera Stormi majitelkou záviděníhodného šatníku plného značkových kousků. Sama Kylie přitom osciluje mezi rolí oddané mámy a sexsymbolem. Na jednu stranu si pochvaluje, jak ji mateřství naplňuje, přebalování ji baví a že by svou rodinu ještě mnohonásobně rozšířila. Už sedm měsíců po narození Stormi Jenner mluvila o tom, že plánuje mít další děti: „Chci mít víc - kdy, to je otázka. Například chci sedm holčiček a uvažuji o tom, že pak ještě budu mít kluka.“ Během natáčení pro Playboy ale Jenner také řekla: „Můžeš být sexy a přitom být pořádná máma.“ A o něco později také dodala: „Mateřství a sexualita mohou existovat vedle sebe, a to, že přijímáš svou sexualitu, neznamená, že máš uvolněnou morálku nebo že nejsi dobrá matka."

Kylie Jenner a dcera Stormi
Info ikona

Kim Kardashian

Žádný článek by nebyl kompletní bez zmínky o Jenner a Kardashian. Toto téma by se bez nich ale skutečně neobešlo. Všechny členky klanu Kardashian-Jenner, které už mají děti, jsou záviděníhodnými matkami. Svými dětmi se neustále obklopují a ještě vypadají pokaždé úchvatně. Ani paparazzi nejsou úspěšní v hledání stop únavy, nedbalého oblékání nebo zanedbávání zevnějšku. Na tomhle zkrátka nikoho z Kardashians nebo Jenners nenachytají. Ostatně Kimin těhotenský look se stal doslova virální. Kim se po narození svých dvou dětí vrátila do formy a vypadá sexy jako vždy. Nic na tom nezměnily ani další dvě děti, které Kim sice sama neporodila, ale jsou od prvního okamžiku součástí její velké rodiny. Navíc se zdá, že Kim svým dětem kromě klasické výchovy dává i módní lekce. Kdykoli se spolu někde objeví, vypadají North, Saint, Chicago a Psalm jak z příručky pro módní stylisty. A Kim? Tu by na matku čtyř dětí nikdo netipoval.

Kim Kardashian s dcerou North
Info ikona

Sienna Miller

Svou dceru Marlowe porodila v třiceti letech, ale těhotná byla už o sedm let dříve, když randila s hercem Judem Law. Bohužel to bylo zrovna v době, kdy Sienna nejen sedm dní v týdnu excelovala v divadelní inscenaci Shakespearova Jak se vám líbí na West Endu, a také – a to je ještě zásadnější – praskl proměr, který Jude udržoval s chůvou svých tří dětí z předchozích vztahů. Na Siennu byl tedy z pracovní stránky i ze strany médií vyvíjen enormní tlak. Sienna se nakonec rozhodla těhotenství ukončit, ale nechala se slyšet, že zásah do jejího soukromí jí vzal schopnost o svém rozhodnutí správně přemýšlet. Únik informace o jejím těhotenství uprostřed emocionálního zmatku, který vyvolal Judeův skandál s podváděním, bylo „peklo“.

Naštěstí s hercem Tomem Sturridgem si sen o dítěti mohla v klidu splnit. Společná dcera Marlow se jim narodila 7. července 2012. Nicméně zatím zůstává jedináčkem. Pár se rozešel a Sienna od té doby vhodného muže, s nímž by pokračovala v rozšiřování rodiny, nepotkala. Svěřila se ale, že si ve 40 letech nechala zmrazit vajíčka poté, co cítila „tlak“ mít další děti. Budeme držet palce, aby se královně boho stylu a sportovní elegance její sen ještě splnil.

Sienna Miller s dcerou Marlowe
Info ikona

Bar Refaeli

Izraelská modelka prosula svýma nádherně zelenýma očima a vztahem s Leonardem DiCapriem. Ten se s ní sice v roce 2011 rozešel, ale co jí nedopřál on, dopřál jí nový partner Adi Ezra.Izraelský podnikatel si modelku vzal v září 2015 v Haifii v Izraeli. Pár si vyměnil sliby před 300 členy rodiny a přáteli v Carmel Forest Spa Resort a ještě téhož roku andílek Victoriaʼs Secret promluvil o své touze být mámou a mít velkou rodinu. „Myslím, že to bude desetiletí rodiny… Pocházím z rodiny se čtyřmi dětmi. Spousta maminek si pomyslí: ‚Jo, zkus si nejdřív mít jedno.‘ Doufám, že budu mít velkou rodinu, ale vezmu to jedno po druhém.“ Bar si ale evidentně škarohlídům navzdory na mateřství zuby nevylámala, naopak. Je matkou tří dětí! Manželovi Adimu Ezrovi postupně porodila holčičky Liv a Elle a pak chlapečka Davida. A je možné, že tím to ještě nekončí…

Bar Refaeli těhotná
Info ikona

 

Zdroj: Wonderslist.com, mirror.com.uk, people.com, usmagazine.com, hola.com

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA